SPEKTAKL NA OLD TRAFORDU: Kalvert Levin u 95. minutu doneo bod Evertonu u kiši golova! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda i Evertona igrali su večeras nerešeno 3:3, u 223. kolu Premijer lige.

Gol za izjednačenje i bod Evertonu dao je Dominik Kalvert-Luin u petom minutu nadoknade.

Junajted je imao dva gola prednosti na poluvremenu, a strelci su bili Edinson Kavani u 24. i Bruno Fernandeš u 45. minutu.

Everton je izjednačio posle sedam minuta drugog dela igre, golovima Abdulaja Dukurea i Hamesa Rodrigesa.

Novu prednost domaćinu u 70. minutu doneo je Skot Mektominej, pre nego što je Kalvert-Luin u samoj završnici postavio konačan rezultat.

Junajted ima 45 bodova, dva manje uz dve utakmice više od prvoplasiranog gradskog rivala Mančester sitija.

Everton sa 37 bodova zauzima šesto mesto na tabeli fudbalskog prvenstva Engleske.

Fulam i Vest Hem su pre toga igrali nerešeno bez golova.

Srpski fudbaleri Aleksandar Mitrović igrao je za Fulam od 79. minuta.