POSLE PREOKRETA DO TRI BODA PROTIV RADNIČKOG: Novi Pazar upisao prvu pobedu u drugom delu sezone!

SUPERLIGA

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na svom terenu ekipu Radničkog sa 3:1, u utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Pazar je pobedio posle preokreta, pošto su gosti stigli do prednosti golom Nikole Stevanovića u četvrtom minutu, kojem je prethodio korner Petra Djuričkovića.

Novi Pazar je izjednačio u 27. minutu pogotkom Almira Aganspahića, posle centaršuta Branislava Tomića.

Novi Pazar

Radnički je u 65. minutu ostao sa 10 igrača jer je Nikola Stanković kao poslednji igrač gostujuće odbrane nepropisno zaustavio Tomića.

Slobodan udarac sa oko 18 metara precizno je izveo Miloš Mijić, pa je domaćin poveo sa 2:1.

Konačan rezultat u 78. minutu postavio je Tomić, kojem je asistirao Mijić.

Novi Pazar

Radnički je deveti na tabeli sa 31 bodom, dok je Novi Pazar na 14. poziciji i ima 24 boda.

Novi Pazar će u 23. kolu gostovati ivanjičkom Javoru, a Radnički će igrati protiv Mačve u Šapcu.