SPORNA SITUACIJA U NIŠU: Da li su fudbaleri Radničkog oštećeni za nedosuđeni penal!?

zanimljivo

Fudbaleri Radničkog poraženi su od Spartaka sa 1:0, u utakmici 24. kola Superlige Srbije.

Trenutak odluke na stadionu Čair dogodio se u 82. minutu, kada je Japanac Šimura dobro reagovao nakon kornera i savladao golmana Milorada Kojića.

Rezultat je na Čairu ipak mogao biti mnogo drugačiji nakon jedne sporne situacije koja se odigrala u 39. minutu.

Po desnoj strani centrirao je Nikola Aksentijević, a čini se da je u šesnaestercu rukom igrao kapiten gostiju Nemanja Tekijaški. Domaći igrači tražili su penal, ali Dragan Čolović pokazao je da se igra nastavi.