KOSTIĆ I JOVIĆ ODOLELI LAJPCIGU: Srpski Ajntraht uzeo bod kandidatu za titulu ! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Lajpciga odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Ajntrahta iz Frankfurta, u utakmici 25. kola Bundeslige.

Lajpcig je poveo pogotkom Emila Forsberga u 46. minutu, a izjednačio je Daiči Kamada u 61. minutu.

Čitav meč za svoju ekipu odigrao je Filip Kostić, dok je Luka Jović po ulasku u igru imao sjajnu priliku kada je loptu poslao pored leve stative

Lajpcig je drugi na tabeli sa 54 boda, četiri manje od vodećeg Bajerna iz Minhena i šest bodova više od trećeplasiranog Volfsburga.

Ajntraht je vezao dva remija, poslednje tri utakmice je bez pobede i četvrti je na tabeli sa 44 boda.

Ranije danas Arminija je u Leverkuzenu pobedila Bajer sa 2:1, a kasnije igraju Štutgart - Hofenhajm