SPEKTAKL U LONDONU: Arsenal primio tri gola pa umalo pobedio sjajni Vest Hem! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vest Hema i Arsenala odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici 29. kola Premijer lige.

Vest Hem je golovima Džesija Lingarda u 15, Džaroda Bouvena u 17. i Tomaša Součeka u 32. minutu poveo sa 3:0, ali je gostujući tim do kraja meča stigao do boda.

Arsenal je smanjio na 3:2 autogolovima Součeka u 38. i Krega Dosona u 61. minutu, da bi izjednačenje gostujućem timu doneo Aleksander Lakazet pogotkom u 82. minutu.

Vest Hem je peti na tabeli sa 49 bodova, dok je Arsenal deveti sa sedam bodova manje.

U narednom kolu Premijer lige, Vest Hem će gostovati Vulverhemptonu, dok će Arsenal dočekati Liverpul.