RAJKOVIĆ "BOCNUO" KOSTIĆA ZBOG PENALA: Neću mu puno zameriti, ali neka gleda malo iza sebe!

sjajna atmosfera

Reprezentacija Srbije sjajno je odradila ciklus kvalifikacija u martu.

Orlovi nakon tri odigrana meča imaju sedam osvojenih bodova i nalaze se na deobi prvog mesta u grupi.

Nakon trijumfa nad Irskom i remija sa Portugalom Orlovi su u utorak došli do prva tri boda i na gostovanju. Posle velike borbe savladan je neugodni Azerbejdžan rezultatom 2:1.

Orlovi su teškom mukom stigli do tri boda u Bakuu. Srbija je vodila sa 1:0, međutim, u 59. minutu Filip Kostić je neoprezno reagovao u našem šesnaestercu, pa su Azeri dobili jedanaesterac.

Rajković bio je nemoćan posle šuta Makhmudova.

Orlovi se ipak nisu predali, a nagrada je stigla u 81. minutu kada je fenomenalni Aleksandar Mitrović ponovo zatresao mrežu i doneo našoj reprezentaciji tri boda.

Golman Rajković je nakon meča na šaljiv način prokomentarisao penal koji je skrivio Filip Kostić.

"Nije video, bio je okrenut leđima, gledao je samo loptu. To se dešava, to je normalno. Neću mu puno zameriti, ali sledeći put neka gleda malo iza sebe", rekao je kroz smeh Rajković.