SUPERLIGA: Pobede Čukaričkog, Spartaka, Mladosti i Pazara!

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u gostima ekipu Proletera sa 1:0, u utakmici 30. kola Super lige Srbije.

Ekipa s Banovog brda upisala je treću pobedu u nizu, ukupno 18. u šampionatu, i trenutno je treća na tabeli sa 61 bodom. Na drugoj strani, Proleter je osmi sa 42 boda.

Pobedu Čukaričkom i sva tri boda doneo je Stefan Šapić u 92. minutu, posle kornera koji je izveo Marko Docić.

Fudbaleri Spartaka pobedili su u Subotici ekipu Voždovca sa 3:0. Strelci za pobednički tim bili su Nemanja Tekijaški u 39, Nikola Srećković u 53. i Lazar Tufegdžić u 66. minutu.

Spartak je, posle 14. pobede u šampionatu, peti na tabeli sa 47 bodova, dok je Voždovac na 12. poziciji sa deset bodova manje.

Fudbaleri Mladosti slavili su u Šapcu protiv Mačve sa 2:0 golovima Milana Bojovića u 26. minutu sa penala i u 58. minutu.

Mladost je sada deveti tim lige sa 39 bodova, dok je Mačva pretposlednja sa 21 osvojenim bodom.

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su večeras gostujući TSC sa 2:1, u utakmici 30. kola Super lige Srbije.

Strelci za domaćina bili su Bojica Nikčević u sedmom i Dušan Stoiljković u 72. minutu. Jedini gol za tim iz Bačke Topole postigao je Saša Tomanović u 76. minutu.

Posle nekompletnog kola, Pazar je 13. na tabeli sa 36 bodova, dok je TSC šesti sa 45 bodova.