AGONIJA STARE DAME: Atalanta savladala Juventus, Sergej asistent u goleadi Lacija! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Atalante pobedili su danas na svom terenu ekipu Juventusa sa 1:0, u meču 31. kola italijanske Serije A.Pobedu ekipi iz Bergama doneo je Ruslan Malinovski u 87. minutu meča.

Atalanta se nalazi na trećem mestu Serije A sa 64 boda, dok je Juventus četvrti sa 62 boda.

Fudbaleri Lacija pobedili su u Rimu ekipu Beneventa sa 5:3.

Domaći tim je poveo autogolom Fabija Depaolija u 10. minutu, prednost je u 20. minutu uvećao Ćiro Imobile na asistenciju srpskog fudbalera Sergeja Milinkovića Savića, da bi treći gol za rimski tim postigao Hoakin Korea sa penala u 36. minutu.

Marko Sau je u 45. minutu smanjio rezultat, ali je Lacio do četvrtog pogotka došao autogolom Lorenca Montipa u 48. minutu.

Do kraja meča gosti su postigli još dva pogotka preko Nikolasa Viole sa penala u 63. minutu i preko Kamila Glika u 85. minutu.

Konačan rezultat postavio je Imobile svojim drugim golom na meču, u šestom minutu nadoknade vremena.

Milinković-Savić je odigrao ceo meč za ekipu Lacija.

Na tabeli Serije A Lacio je na šestom mestu sa 58 bodova, dok je Benevento na 16. mestu sa 30 bodova.

Bolonja je na svom terenu savladala Speciju sa 4:1.

Rikardo Orsolini je u 12. minutu bio precizan sa "bele tačke" za domaći tim, a Musa Barou je u 18. minutu uvećao prednost.

Adrian Ismajli je u 34. minutu smanjio prednost Bolonje, da bi Matijas Svanberg golovima u 54. i 60. minutu postavio konačan rezultat.

Bolonja, koju sa klupe vodi srpski trener Siniša Mihajlović, nalazi se na 11. mestu sa 37 bodova, dok je Specija na 14. mestu sa 32 boda.