REMI U FIRENCI: Vlahović doneo prednost Fiorentini, Morata pogodio za bod Juventusa VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Fiorentine i Juventusa odigrali su u Firenci nerešeno 1:1, u utakmici 33. kola Serije A.

Fiorentina je povela u 30. minutu golom srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića iz jedanaesterca. Bod crno-belima doneo je Alvaro Morata pogotkom u 46. minutu.

Juventus je deveti put u prvenstvu odigrao nerešeno i treći je na tabeli sa 66 bodova, koliko ima drugoplasirani Milan, ali i utakmicu manje.

Fiorentina je 10. put u Seriji A utakmicu završila nerešeno i 14. je na tabeli sa 34 boda.

Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu Veronu sa 1:0. Jedini gol postigao je Mateo Darmijan u 76. minutu.

Inter je prvi na tabeli sa 76 bodova, a Verona, koja je pretrpela četvrti uzastopni poraz, ukupno 14. u prvenstvu, zauzima 10. mesto na tabeli sa 41 bodom.

Ranije danas Udineze je pobedio Benevento sa 4:2.

Kasnije igraju Kaljari - Roma i Atalanta - Bolonja.