ALISON ZA POBEDU: Golman Liverpula postigao gol u 95. minutu VIDEO

Premijer liga

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na gostujućem terenu Vest Bromvič Albion sa 2:1, u utakmici 36. kola Premijer lige pogotkom golmana Alisona Bekera u nadoknadi vremena.

Beker je postigao gol u petom minutu nadoknade vremena, kada je posle kornera loptu glavom poslao u mrežu.

Prethodno, Vest Bromvič je poveo u 15. minutu golom Hela Robsona-Kalua, a izjednačio je Mohamed Salah u 33. minutu. ; To je bio 22. gol Salaha u Premijer ligi, po čemu se na prvom mestu liste strelaca izjednačio sa Harijem Kejnom iz Totenhema.

Liverpul je ostvario 18. pobedu u ligi i peti je na tabeli sa 63 boda, jednim manje od Čelsija na četvrtom mestu koje vodi u Ligu šampiona.

Vest Bromvič, koji je već ispao iz lige, pretrpeo je 20. poraz i pretposlednji je na tabeli sa 26 bodova.

Ranije danas Kristal Palas je kao domaćin pobedio Aston Vilu sa 3:2, a Totenhem je u Londonu pobedio Vulverhempton sa 2:0.