ĐAVOLIMA NE POMAŽE NI MAGIJA KAVANIJA: Fulamu bod na Old Trafordu! Lids bolji od Sautemptona! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda i Fulama odigrali su večeras nerešeno 1:1, u pretposlednjem, 37. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Mančester golom Edisona Kavanija u 15. minutu, da bi izjednačenje Fulamu doneo Džo Brajan pogotkom u 76. minutu.

Ovo je prvi meč Mančestera pred publikom, nakon izbijanja epidemije korona virusa. Maksimalan broj gledalaca na meču bio je 10 hiljada.

Mančester je drugi sa 71 poenom, dok je Fulam, još od ranije ispao iz lige, i zauzima 18. mesto sa 38 bodova.

U narednom kolu, Mančester će gostovati Vulverhemptonu, dok će Fulam dočekati Njukasl.

U istom terminu, Lids je u gostima pobedio Sautempton sa 2:0.

Strelci za Lids bili su Patrik Bamford u 73. i Tajler Roberts u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Lids je osmi sa 56 poena, dok je Sautempton 14. sa 43 boda.

U narednom kolu, Lids će dočekati Vest Bromvič, dok će Sautempton gostovati Vest Hemu.