PLAVCI UPISALI VAŽNU POBEDU NA STAMFORD BRIDŽU: Lester jeste uzeo FA kup, ali je Čelsi dobio bitku za LŠ! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras kao domaćini Lester sa 2:1, u pretposlednjem, 37. kolu engleske Premijer lige.

Čelsi kolo pre kraja ima bod više od Lestera i četiri boda ali i utakmicu više od Liverpula, direktnih konkurenata za treću i četvrtu poziciju na tabeli koje vode u Ligu šampiona.

Golove za Čelzi postigli su Antonio Ridiger u 47. i Žoržinjo iz penala u 66. minutu, dok je strelac za Lester bio Keleči Ihenačo u 76. minutu.

Čelsi je treći sa 67 poena, dok je Lester četvrti sa 66 bodova.

U narednom kolu, Čelsi će gostovati Aston Vili, dok će Lester dočekati Totenhem.