MILIONERI MOĆNI NA PREMIJERI NOVE SEZONE: Sedam golova u derbiju kola i pobeda Dortmunda nad Ajntrahtom! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su danas na svom terenu ekipu Ajntrahta iz Frankfurta sa 5:2, u meču prvog kola Bundeslige.

Marko Rojs je u 23. minutu doveo domaći tim u vodjstvo, a do izjednačenja ekipa iz Frankfurta stiže autogolom Feliksa Paslaka u 27. minutu.

U nastavku Borusija je postigla četiri gola, a strelci su bili Torgan Azar u 32, Erling Holand u 34. i 72. minutu, kao i Djovani Rejna u 58. minutu meča.

Konačan rezultat postavio je Jens Hauge u 86. minutu.

Za Ajntraht je do 86. minuta igrao srpski fudbaler Filip Kostić.

Borusija u sledećem kolu Bundeslige gostuje Frajburgu, a Ajntraht dočekuje Augsburg.