NIKOLA MILENKOVIĆ POGODIO, ALI MURINJOVA ROMA ODNELA POBEDU: Napoli sa igračem manje savladao Veneciju! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Rome pobedili su večeras na svom terenu ekipu Fjorentine sa 3:1, u meču prvog kola Serije A.

Gosti su u 17. minutu ostali sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Bartolomej Drongovski.

Roma je do vodjstva došla golom Henriha Mhitarjana u 26. minutu, dok je u 52. minutu drugi žuti karton dobio igrač domaće ekipe Nikolo Zaniolo.

Osam minuta kasnije izjednačenje Fjorentini donosi srpski fudbaler Nikola Milenković, da bi do pobede rimski tim došao golovima Žordana Veretua u 64. i 80. minutu meča.

Dušan Vlahović i Milenković odigrali su ceo meč za gostujući tim.

Napoli je na svom terenu pobedio Veneciju sa 2:0.

U 23. minutu igrač domaće ekipe Viktor Osimhen dobio je direktan crveni karton, a prvu šansu za vodjstvo igrači Napolija nisu iskoristili, pošto je Lorenco Insinje u 56. minutu promašio penal.

Isti igrač šest minuta kasnije ponovo je šutirao sa "bele tačke", a ovoga puta je bio precizan, dok je konačan rezultat postavio Elif Elmas u 73. minutu.