BUNDESLIGA: Bajer Leverkuzen ubedljiv protiv Augsburga u gostima, Keln siguran protiv Bohuma! VIDEO

NEMAČKA

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su danas u gostima Augsburg sa 4:1, u trećem kolu nemačke Bundes lige.

Do prednosti od 2:0 Leverkuzen je stigao autogolovima Iaga u trećem i Florian Niderlehnera u 14. minutu. U listu strelaca su se upisali i Patrik Šik u 75. i Florian Virc u 81. minutu.

Strelac za Augsburg bio je Florian Niderlehner u 30. minutu.

Posle tri kola, Leverkuzen ima dve pobede i jedan remi, dok je Augsburg upisao jedan remi i dva poraza.

U narednom kolu, Leverkuzen će dočekati Borusiju Dortmund, dok će Augsburg gostovati Union Berlinu.

U istom terminu, Keln je kao domaćin pobedio Bohum sa 2:1, golovima Luisa Šauba u 82. i Tima Lemperlea u prvom minutu sudijske nadoknade, prednost Kelna je smanjio Simon Zoler u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Pobedu na svom terneu ostvario je i Majnc koji je bio bolji od Grojter Firt sa 3:0, dok je pobedu u gostima izborio Frajburg pobedivši Štutgart sa 3:2. Arminija Bilefel i Ajntraht Frankfurt su odigrali nerešeno 1:1.