FUDBALERI PARTIZANA NASTAVILI SA RADOM POSLE ČETIRI DANA ODMORA: Novajlije KVINSI MENIG i NEMANJA MILETIĆ odradili prvi trening

reprezentativna pauZA

Bibras Natho predvodio Izrael do pobede na Farskim ostrvima, Siniša Saničanin odigrao 90 minuta u Strazburu, a Igor Vujačić i Aleksandar Šćekić u Istanbulu

Fudbaleri Partizana nastavili su trenažni proces nakon što im je trener Aleksandar Stanojević dao zasluženi odmor od četiri dana. Prvi trening su odradili i Kvinsi Menig i povratnik među crno-bele, Nemanja Miletić Među crno-belima nisu igrači koji se nalaze sa svojim nacionalnim selekcijama, ali se zato priključilo nekoliko omladinaca koji treniraju pod palicom Nenada Brnovića: Đorđe Petrović (vezni), Nemanja Trifunović (krilo) i Mihajlo Ilić (štoper).

Privatna Arhiva

Tri reprezentacije za koje nastupaju fudbaleri Partizana ostvarile su sjajne rezultate u mečevima kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Izrael je, kao gost, savladao Farska ostrva sa 4:0, Bibras Natho je kao kapiten, odigrao 62 minuta i asistirao za vodeći gol. Reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je bod na gostovanju Francuskoj u Strazburu, bilo je 1:1.

Siniša Saničanin

Siniša Saničanin odigrao je svih 90 minuta za Bosnu i Hercegovinu. Crna Gora je na čudesan način osvojila bod u Istanbulu. Posle pola sata domaćin je imao 2:0, a gosti do izjednačenja stigli u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena – 2:2. Igor Vujačić i Aleksandar Šćekić odigrali su svih 90 minuta, a u ekipi Crne Gore igrali su i brojni bivši fudbaleri Partizana, Stefan Savić, Žarko Tomašević, Nebojša Kosović i Uroš Đurđević.