MAGIJA FILIPA ĐURIČIĆA, ALI UZALUD: Murinjova Roma bolja od Sasuola, ne pomaže ne Srbinova RABONA! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Rome pobedili su večeras na svom terenu Sasuolo sa 2:1, u utakmici trećeg kola Serije A i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Sasuolo je postigao prvi gol na utakmici, ali je pogodak Domenika Berardija iz 27. minuta poništen zbog ofsajda, posle upotrebe VAR tehnologije.

Roma je povela u 37. minutu pogotkom Brajana Kristantea, a izjednačio je srpski fudbaler Filip Djuričić u 57. minutu, na asistenciju Berardija.

Pobedu rimskoj ekipi doneo je Stefan el Šaravi, golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Roma je prva na tabeli sa sve tri pobede i devet bodova, koliko imaju i drugoplasirani Milan i trećeplasirani Napoli.

Sasuolo ima četiri boda na devetom mestu na tabeli.