EVROPA SE SMEJE GOLMANU LACIJA: Duh sa beogradske Marakane ušao u golmana Rimljana VIDEO

Fudbaleri Lacija poraženi su na gostovanju Galatasaraju 1:0 (0:0) u prvoj utakmici grupe F Lige Evrope.

Rimljani su primili gol u 67. minutu, a strelac je bio njihov golman Tomas Strakoša.

Igrala se sredina drugog poluvremena kada je posle jednog centaršuta loptu nezgodno odbio jedan odbrambeni igrač Lacija. Lopta je ravno padala blizu preške gola Lacija. Strakoša je pokušao da je ukroti, ali je umesto toga loptu ubacio u sopstvenu mrežu.

Gol koji podseća na gol koji je Bajern primio u čuvenoj utakmici revanša polufinala protiv Crvene zvezde na Marakani možete pogledati OVDE.