SKANDAL NAKON VEČITOG DERBIJA: Kanga se ponovo HVATAO ZA MEĐUNOŽJE! Golman Partizana SKOČIO da se obračuna!

SRAMAN POTEZ IGRAČA ZVEZDE

U devetom kolu prvenstva Srbije fudbaleri Partizana i Crvene zvezde igrali su u 165. "večitom derbiju" nerešeno 1:1 (1:0), pa su crno-beli zadržali lidersku poziciju sa dva boda više od aktuelnog šampiona.

Partizan je poveo golom Bibrasa Natha u 36. minutu, a Crvena zvezda je do boda došla pogotkom Aleksandra Kataija u 83. minutu.

Međum, meč će ostati u senci skandala koji se dogodio po okončanju meča u Humskoj.

Sve je počelo kada je Gelor Kanga prišao klupi Partizana i nepristojnom gestikulacijom isprovociralo gotovo sve u crno-belom taboru. Naime, Gabonac se okrenuo ka klupi Partizana i uhvatio za međunožje.

Ipak, najviše je pogodilo golmana crno-belih Nemanju Stevanovića koji je utrčao na teren da se obračuna sa Kangom. Srećom, ubrzo su se tu stvorili sudija Simović i Miloš Degenek koji su smirili celu situaciju.

165. Večiti derbi, Zvezda, Partizan, Gejlor Kanga, Nemanja Stevanović

Podsetimo, Kanga je gotovo istu stvar napravio pre nekoliko meseci u finalu Kupa Srbije.

Dok su njegovi saigrači slavili osvajanje trofeja, on je imao pametnija posla. Okrenuo se tada prema delegaciji Partizana i nepristojno gestikulirao hvatajući se za polni organ.