TORINSKA DAMA SIJA STARIM SJAJEM: Juventus savladao Sampdoriju na domaćem terenu

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na svom terenu ekipu Sampdorije sa 3:2, u meču šestog kola italijanske Serije A.Paulo Dibala je doveo domaći tim u prednost, u 10. minutu, dok je rezultat sa penala povećao Leonardo Bonuči u 43. minutu.

Minut kasnije gol za goste postigao je Maja Jošida, a Juventus je do trećeg gola došao preko Manuela Lokatelija u 57. minutu.

Konačan rezultat postavio je Antonio Kandreva u 83. minutu.

Juventus je drugom pobedom došao do devetog mesta na tabeli sa osam bodova, dok je tim iz Djenove na 14. mestu sa pet bodova.

U sledećem kolu Juventus gostuje Torinu u gradskom derbiju, a Sampdorija dočekuje Udineze.