FOTKA KOJA JE SRUŠILA INTERNET: Nejmar, Mesi i Mbape RAZBILI Siti, pa iz svlačionice poslali BRUTALNU PORUKU! SVE GORI! (FOTO)

LIGA ŠAMPIONA

Nejmar, Mesi i Mbape iz svlačionice poslali moćnu poruku.

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su na svom terenu ekipu Mančester sitija sa 2:0, u meču drugog kola Grupe A Lige šampiona.

Francuski tim je poveo golom Idrise Geja u osmom minutu, a najbolju priliku da izjednače gosti su imali u 26. minutu, kada je Rahim Sterling glavom iz peterca pogodio prečku, a u nastavku akcije prečku je pogodio i Bernardo Silva.

Konačan rezultat na meču postavo je svojim prvim golom za PSŽ Lionel Mesi u 74. minutu, udarcem sa ivice šesnaesterca.