PODELA BODOVA NA OLD TRAFORDU: Mančester junajted i Everton odigrali nerešeno (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaler Mančester junajteda i Evertona odigrali su nerešeno (1:1) u meču 7. kola Premijer lige.

Crveni đavoli su poveli u 43. minutu golom Marsijala, da bi u 65. minutu Taunsend poravnao rezultat.

Ole Gunar Solskjer izostavio iz startnih 11 Kristijana Ronalda, a napad je prevodio Kavani sve do 57. minuta kada je umesto njega ušla prva zvezda tima.

Međutim, ni sa Ronaldom "đavoli" nisu uspeli mnogo da se primaknu golu "karamela".

Najbolju šansu da zatrese mrežu gostiju slavni Portugalac je imao u 74. minutu, ali je Pikford bio na visini zadatka.

U 85. minutu na semaforu je stajalo 2:1 za goste, ali je posle nekoliko sekundi vraćen prvobitan rezultat - Mine je poslao loptu u mrežu domaćeg tima, utišao Old Traford, ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.

Fudbaleri Junajteda će u narednom kolu, posle reprezentativne pauze, gostovati Lesteru, dok će Everton dočekati Vest Hem.