DOŽIVELI SRAMAN PORAZ PA SE ZAGLAVILI ZBOG TUČE NAVIJAČA: Žestok sukob oko Renovog stadiona posle pobede nad Pari Sen Žermenom

NEMILE SCENE

Posle poraza od Rena fudbaleri Pari Sen Žermena su su se našli "zaglavljeni" na parkingu zbog žešće tuče navijača ispred stadiona.

Ne zna se čiji su navijači u pitanju, ali se vidi da se tuku.

Fudbaleri Pari Sen Žermena doživeli su težak poraz na gostovanju Renu, koji se ove godine nalazi u donjem delu tabele. Ren je na svom terenu savladao milijardere iz Pariza sa 2:0 golovima Laborde u 45. minutu i Taita u 46. minutu.

Potpuno neverovatno zvuči činjenica da napadači kakvi su Lionel Mesi, Kilijan Mbape ili Nejmar nisu uputili nijedan udarac u okviru gola rivala.

Ren je stigao do 12 bodova i prekinuo niz od tri uzastopna poraza. Pari Sen Žermen je prekinuo niz pobeda, ali je sa 24 boda ubedljivo prvi.