NAJGORA GLUMA U ISTORIJI FUDBALA! Sramno simuliranje Brazilca: Kotrljao se po terenu, a onda je protivniku PAO MRAK NA OČI! VIDEO

FOLIRANT

Detalj koji se dogodio u 76. minutu izazvao je brojne reakcije na društvenim mrežama.

Utakimicu 24. kola brazilskog šampionata između Fluminensea i Fortaleza (0:2) obeležio je obračun Freda sa krilnim napadačem Fortaleza Ronaldom.

U 76. minutu utakmice Fred se našao u duelu sa Ronaldom. Bivši napadač Liona i brazilske reprezenacije je samo dotakao rukom fudbalera gostujućeg tima i usledio je urnebesan glumački performans. Ronaldo je pao na zemlju kao da ga je neko udario maljem, a onda je počeo da se kotrlja po terenu.

Napadač Fluminensea je izgubio živce kada je video šta radi njegov rival, pa ga je zgrabio za dres i bukvalno podigao sa terena. Nastala je velika gužva, saigrači su se odmah umešali i razdvojili ih.

Fred je dobio žuti karton, a Ronaldo nije sankcionisan zbog sramnog simuliranja.