GOLEADA PRIPALA MILANOVČANIMA: Metalac savladao Žarkovo za osminu finala Kupa Srbije

sjajan meč

Fudbaleri Metalca plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije pošto su na svom terenu pobedili Žarkovo sa 3:2.

Tim iz Gornjeg Milanovca poveo je u osmom minutu preko Nikole Furtule, a rezultat je zatim povećao Damjan Krajišnik u 16. minutu.

Do kraja prvog poluvremena gosti, koji nastupaju u prvoj ligi, uspeli su da smanje preko Strahinje Čarapića u 22. minutu.

Metalac je do dva gola razlike ponovo došao golom Srdjana Nikolića u 72. minutu, dok je konačan rezultat golom iz slobodnog udarca postavio Jovan Kokir u 82. minutu.

Plasman u osminu finala Kupa Srbije u sredu su osigurali fudbaleri Partizana i Radnika iz Surdulice.