"CRNO-BELO SAMOUBISTVO!" Ludilo u Solunu! Živković dvostruki strelac na meču sa OSAM GOLOVA u kojoj je PAOK prokockao nemoguće

spektakl

Reprezentativac Srbija, Andrija Živković, dva puta se upisao u strelce u neverovatnoj utakmici grčkog prvenstva.

PAOK je u 6. kolu Super lige bio domaćin Volosu, a navijači su stadion Tumba napustili u šoku i neverici zbog dešavanja na terenu i krajnjeg rezultata - 4:4.

Crno-beli iz Soluna su loše otvorili meč, protivnik je od 14. minuta imao prednost posle gola Van Werta, ali je ekspresno viđen veliki preokret.

Mihailidis u 24. i Akpom u 30. minutu okrenuli su na 2:1, a onda je na scenu stupio Andrija Živković sa dva pogotka.

Bivši fudbaler Partizana i Benfike je, najpre u 32, a potom i 10 minuta kasnije tresao mrežu rivala, a PAOK je na poluvreme otišao sa velikih 4:1.

Pomislili su domaći navijači da je posao završen. Međutim, Volos je u nastavku krenuo u akciju povratka.

Probleme za domaćina je najavio Bartolo u 54. minutu, a već u 62. Rosero je smanjio na 4:3.

Veliku šansu da reši pitanje pobednika imao je Vierinja, ali udarac sa bele tačke nije bio dovoljan fudbalerima PAOK-a. Portugalac će dugo pamtiti taj 80. minut, kao i 83. kada je Volos stigao do boda pogotkom Rajnera.

Najbolji komentar na utakmicu dao je popularni grčki portal, Gazeta, koji je meč opisao kao "crno-belo samoubistvo".