ĐAVOLI NEKAKO IZVUKLI BOD: Remi Čelsija i Mančester junajteda u derbiju kola! Žoržinjo od očaja do sjaja (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija i Mančester junajteda odigrali su večeras u Londonu nerešeno 1:1, u meču 13. kola Premijer lige.Gosti su poveli golom Džejdona Sanča u 50. minutu.

Golu je prethodila velika greška igrača Čelsija Žoržinja, koji je ostao poslednji igrač u odbrani, nakon kornera njegove ekipe.

U 67. minutu prekršaj u šesnaestercu nad Tijagom Silvom napravio je igrač Junajteda Aron Van-Bisaka, a precizan sa penala dva minuta kasnije bio je Žoržinjo.

Čelsi i dalje vodi u Premijer ligi sa 30 bodova, jednim bodom više od Mančester sitija, dok Junajted, koji je prvi put u Premijer ligi vodio privremeni trener Majkl Kerik, zauzima osmo mesto sa 18 bodova.

U narednom kolu Čelsi gostuje Votfordu, a Junajted dočekuje Arsenal.