KRALJEVSKA POBEDA U FINIŠU: Real okrenuo protiv Sevilje za 3 nova boda i veću razliku na vrhu! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu ekipu Sevilje sa 2:1, u meču 15. kola španske Primere.

Rafa Mir je u 12. minutu doveo goste u vodjstvo, nakon što je glavom savladao golmana Tiba Kurtou.

Izjednačenje madridskom timu doneo je Karim Benzema u 32. minutu, da bi domaći tim golom Vinisijusa Žuniora u 87. minutu došao do sva tri boda.

Real Madrid na prvom mestu Primere ima 33 boda, dok Sevilja zauzima četvrto mesto sa 28 bodova.

U narednom kolu Real Madrid dočekuje Atletik Bilbao, a Sevilja dočekuje Viljareal.