VLAHOVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA! Ovaj čovek je ČUDO: Srpski golgeter ponovo pogodio za Fiorentinu! (VIDEO)

serija a

Bio je ovo 12. gol u šampionatu Vlahovića, koji je vodeći strelac u Italiji.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović ponovo je strelac za Fiorentinu.

Naime, u 32. minutu Vlahović je sa peterca glavom u maniru rasnog golgetera zatresao mrežu posle centaršuta Bonaventure i ponovo doveo Violu u vođstvo protiv Samdorije u meču italijanske Serije A u Firencu.

Prvo poluvreme je završeno rezultatom 3:1, a u nastavku susreta nije bilo golova. Prednost Sampdoriji je doneo Gabijadini u 15. minutu. Kaljehon je izjednačio u 23, a nakon pogotka Vlahovića, Sotil je u 45. minutu postigao i treći gol za ekipu iz Firence.