ALABA ZBOG LUKE PROGOVORIO SRPSKI: Jović raspametio saigrače, čestitke stižu sa svih strana!

bravo, majstore

Srpski napadač oduševio je fudbalski svet sjajnom igrom u pobedi Real Madrida na gostovanju protiv Real Sosijedada (2:0).

Luka je konačno dobio šansu i ekspresno je pokazao da nije slučajno obukao dres španskog giganta.

Bio je junak pobede Madriđana u San Sebastijanu. Ušao je u igru u 17. minutu umesto povređenog Benzeme i odmah zablistao. Upisao je asistenciju i gol i tako pokazao Anćelotiju da može ozbiljno da računa na njega u nastavku sezone.

Na sjajnoj igri čestitali su mu saigrači iz tima i reprezentacije - David Alaba, Luka Modrić, Stefan Mitrović, Filip Kostić i mnogi drugi.