BIVŠI KAPITEN PARTIZANA ČUVA HERTU U SIGURNOJ ZONI: Stevan Jovetić sa 2 gola doneo bod klubu iz prestonice protiv Štutgarta! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Štutgarta i Herte iz Berlina odigrali su večeras nerešeno 2:2, u meču 14. kola Bundeslige.

Ekipa Štutgarta je na svom stadionu povela u 15. minutu golom Omara Marmuša, a Filip Forster je četiri minuta kasnije povećao rezultat.

Herta je do kraja poluvremena smanjila rezultat golom crnogorskog fudbalera Stevana Jovetića u 40. minutu, a isti igrač je u 76. minutu doneo bod berlinskom timu.

Na tabeli Bundeslige Herta zauzima 14. mesto sa 15 bodova, dok je Štutgart 15. sa bodom manje.

U sledećem kolu Herta dočekuje Arminiju Bilefeld, a Štutgart gostuje Volfsburgu.