ZLATAN ČUVA ROSONERE NA VRHU SERIJE A: Nova magija Ibrahimovića za bod Milana na gostovanju Udinezeu! VIDEO

ITALIJA

Fudbaleri Udinezea odigrali su večeras nerešeno 1:1, u 17. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Udineze golom Beta u 17. minutu, da bi izjednačenje Milanu doneo Zlatan Ibrahimović u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Udineze je meč završio sa 10 igrača, nakon što je u šestom minutu nadoknade vremena Ajzak Sakses dobio direktan crveni karton.

Milan je prvi na tabeli sa 39 bodova, dva više i utakmicom više od drugoplasiranog Intera. Udineze je osvojio 17 poena i zauzima 15. poziciju.

U 18. kolu, Milan će dočekati Napoli, dok će Udineze gostovati Kaljariju.