NE PRESTAJU DA IZNENAĐUJU: Frajburg u finišu meča do pobede protiv Leverkuzena i trećeg mesta na tabeli! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Frajburga pobedili su danas na svom terenu ekipu Bajera iz Leverkuzena sa 2:1, u meču 17. kola Bundeslige.

Domaći tim je poveo preko Vinčenca Grifa, koji je u 33. minutu bio precizan sa penala.

Do kraja poluvremena rezultat je izjednačio Čarls Arangis, golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Pobedu Frajburgu je u 84. minutu doneo Kevin Šade.

Frajburg je sada treći na tabeli Bundeslige sa 29 bodova, dok Bajer zauzima četvrto mesto sa bodom manje.

Bundesliga se nastavlja u januaru, kada će Frajburg dočekati Arminiju Bilefeld, dok će Bajer na svom terenu igrati protiv Union Berlina.