BEZ GOLEADE! BOKSING DEJ NIJE INSPIRISAO BRAJTON I BRENTFORD! Samo dva gola u poslednjem meču ovog ludog kola Premijer lige!

Premijer liga

Fudbaleri Brajtona pobedili su na domaćem terenu Brentford sa 2:0, u utakmici 19. kola Premijer lige.

Brajton je poveo u 34. minutu golom Leandra Trosarda, a pobedu je obezbedio Nil Mope pogotkom u 42. minutu.

To je prva pobeda Brajtona od septembra, a posle petog trijumfa u ligi ekipa zauzima deveto mesto na tabeli sa 23 boda. Brentford je pretrpeo sedmi poraz i 13. je na tabeli sa 20 bodova.

Ranije danas Mančester siti je pobedio Lester sa 6:3, Arsenal je bio bolji od Noriča sa 5:0, a Totenhem je pobedio Kristal Palas sa 3:0.

Sautempton je pobedio Vest Hem sa 3:2, a Čelsi je pobedio Aston Vilu sa 3:1.