POSLE PREOKRETA: Kamerun na otvaranju Kupa afričkih nacija pobedio Burkinu Faso!

UZBUDLJIVO

Fudbaleri Kameruna pobedili su večeras u Jaundeu selekciju Burkine Faso sa 2:1, u meču prvog kola Grupe A Kupa afričkih nacija.Gol za vodjstvo Burkine Faso postigao je u 24. minutu Gustavo Sangare.

Domaća selekcija je do izjednačenja došla u 40. minutu, pošto je sa penala bio precizan Vinsent Abubakar, a isti igrač je u trećem minutu nadoknade prvog dela postigao još jedan gol sa "bele tačke".

Gol, koji je Abubakar postigao u 60. minutu poništen je posle gledanja VAR-a zbog ofsajda.

Ovom utakmicom otvoreno je takmičenje na 33. Kupu afričkih nacija, a kasnije večeras u ovoj grupi se sastaju Etiopija i Zelenorotska ostrva.

Kup afričkih nacija održava se u Kamerunu do 6. februara.