CRVENO-BELI IGRALI MEĐUSOBNO U ANTALIJI: Ohi postigao prvenac iz penala, Katai presudio VIDEO

Pripremni period

Posle sedam dana treninga u Antaliji fudbaleri Zvezde su odigrali test utakmicu u trajanju od 60 minuta.

Trener Dejan Stanković je podeo igrače u dva tima, a Plava ekipa je savladala Crvenu sa 2:1.

Plavi su poveli golom mladog Petra Stanića u 20. minutu. Stanić je reagovao na centaršut Filipa Falka i glavom sproveo loptu u dalji ugao gola protivnika.

Crveni su izjednačili u 29. minutu iz penala. Dragović je rukom igrao posle akcije mladog Stankovića, a Ohi se upisao u strelce.

Konačan rezultat je postavio Aleksandar Katai koji je sjajno proigran od Radovana Pankova.

Zvezda će prvu zvaničnu proveru imati 25. januara protiv Maribora.