ČARAPANI POBEDILI TIMOK IZ ZAJEČARA: Napredak odigrao drugu kontrolnu utakmicu na Mičetovom stadionu u Kruševcu

trijumf

Napredak je odigrao i drugu kontrolnu utakmicu i to na Mičetovom stadionu u Kruševcu i pobedio Timok iz Zaječara sa 2:0

Novi šef Stručnog štaba Ivan Stefanović izveo je kombinovani tim i opravdao ulogu favorita.

Od prvotimaca igrali su: golman Vasiljević, Mršić, Rašković, Krstić i Kočić, a od igrača koji su jesenas imali malu minutažu: Ivanić, Marinković i Todorović.

Džugurdić i Račić su na probi, a šansu je dobio i mladi štoper Pavlović, izdanak Napretkove škole. Prvi gol na utakmici Čarapani su postigli u 26. minutu, a ekzekutor najstrožije kazne bio je Kočić, jer je u šesnaestercu gostiju oboren Marinković. Do drugog pogotka u mreži gostiju čekalo se samo 12 minuta. U 38. minutu je posle kornera gol postigao Pavlović.

U drugom poluvremenu je bilo dosta izmena u oba tima, ali ne i golova. Napretkov kormilar je pružio šansu i Nikoliću, Dabiću, Ristiću, Labau, Kotlajiću, Peciću, Milićeviću, Milosavljeviću i Aleksi Vasiljeviću.

Dabić je pogodio stativu u 75. minutu, a pred Napretkovim golom zapretio je Demijan, koji je imao čist zicer, ali je šutirao "nebu pod oblake".