NEVIĐENA BLAMAŽA JUNAJTEDA I RONALDA: Kristijano promašio penal, Mančester ispao od Midlzboroa na svom terenu VIDEO

Bruka Đavola

Fudbaleri Mančester junajteda ispali su uz FA kupa pošto su izgubili na svom terenu od Midlzboroa posle penala.

Rezultat u regularnih 90 minuta, kao i posle 30 minuta produžetaka bio je 1:1.

Gosti su sa bele tačke bili precizniji i prošli dalje.

Tragičar utakmice bio je Kristijano Ronaldo. On je u 20. minutu promašio penal, i to tako da je loptu poslao pored stative. U toku meča je promašio još tri više nego stopostotne šanse.

Junajted je poveo sa 1:0 golom Sanča u 25. minutu, a izjednačio je Kruks u 64. minutu.

Viđen je i neverovatan promašaj Bruna Fernadeša.

Penal serija je rešena u osmoj seriji, kada je Entoni Elanga promaši penal i tako poslao Midlzbro u osminu finala.