PAZARCI ODOLELI NA ČAIRU: Remi Radničkog i Novog Pazara u Nišu, pobeda Mladosti

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Radničkog iz Niša i gostujućeg Novog Pazara odigrali su danas 1:1, u utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Nišlije su povele u devetom minutu golom Rjoheija Mićibućija, kojem je asistirao Aleksandar Pejović.

Pazarci su stigli do boda pogotkom Ibrahima Mustafe u 55. minutu.

Posle nekompletnog kola, Radnički je 10. na tabeli sa 29 bodova, a Novi Pazar je poslednji 16. sa 18 bodova.

Novi Pazar u 25. kolu dočekuje tim Radničkog 1923 iz Kragujevca, a niški Radnički gostuje Metalcu.

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima Proleter sa 2:1.

Mladost je povela u 43. minutu golom Radomira Milosavljevića, a pobedu je obezbedio Milan Bojović pogotkom u 64. minutu. Jedini gol za novosadski tim postigao je David Dundjerski u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Mladost ima 30 bodova na sedmom mestu na tabeli, a Proleter ima tri boda manje na 12. mestu.

Ranije danas Radnički je u Kragujevcu pobedio Voždovac sa 1:0, a kasnije igraju Spartak i Čukarički