VLAHOVIĆEV ŠOU ZA TRIJUMF JUVENTUSA: Leteći Srbin pogurao slavni klub ka pobedi! VIDEO

serija

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Empoli 3:2, u utakmici 27. kola italijanske Serije A

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović blistao je na ovoj utakmici i postigao dva pogotka

Najpre je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena pri rezultatu 1:1 ponovo doveo Juventus u vođstvo. Njegov udarac u drugom minutu zaustavnog vremena je bio neodbranjiv! Posle asistencije Kvadrada, Vlahović je "zalomio" protivničkog igrača i golmana i sa sedam, osam metara u maniru rasnog strelca, levom nogom postigao efektan pogodak!

Potom je u 66. minutu majstorski prihvatio loptu od Španca Morate i potom je lob udarcem poslao u gol pored nemoćnog golmana domaćih. Velemajstorski potez čudesnog Vlahovića, počev od prijema, pa do realizacije!

Do kraja utakmice Empoli je samo uspeo da smanji rezultat, ali najviše zahvaljujući Vlahoviću Juve je ipak pobedio.

Prvi gol za Juventus postigao je Mojze Ken u 40. minut, dok su za Empoli golove postigli Zurkovski u 40. i La Mantija u 76. minutu

Juventus sada ima 14 pobeda i četvrti je na tabeli sa 50 bodova.

Empoli je nastavio niz bez pobede i posle 12. poraza zauzima 13. mesto na tabeli sa 31 bodom.

Ranije danas Salernitana i Bolonja odigrali su nerešeno 1:1, a kasnije igraju Sasuolo - Fjorentina