AUSTRIJANAC KALAJDŽIĆ DONEO POBEDU ŠTUTGARTU: Švabe posle velikog preokrete osvojile tri boda!

BUNDES LIGA

Fudbaleri Štutgarta pobedili su večeras na svom terenu Borusiju iz Menhengladbaha sa 3:2, u utakmici 25. kola Bundeslige.

Ekipa iz Menhengladbaha povela je u 14. minutu kada je strelac bio Alasan Plea, a on je asistirao Markusu Tiramu kod drugog pogotka u 35. minutu. Štutgart je smanjio zaostatak u 38. minutu golom Vatarua Endoa, a izjednačio je Kris Furih u 51. minutu.

Pobedu Štutgartu doneo je Saša Kalajdžić golom u 83. minutu.

Štutgart sada ima pet pobeda i pretposlednji je na tabeli sa 22 boda, tri manje od Arminije iz Bilefelda koja je na 15. mestu prva iznad zone ispadanja.

Borusija Menhengladbah je 13. na tabeli sa 27 bodova.