SOLER JUNAK POBEDE VALENSIJE: Slepi miševi savladali Granadu!

LA LIGA

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras na svom terenu Granadu sa 3:1, u utakmici 27. kola španskog prvenstva.

Valensija je povela golom Gonsala Gedeša u 48. minutu, a tri minuta kasnije prednost je udvostručio Maksimilijano Gomes. Kod oba gola asistirao je Karlos Soler.

Granada je smanjila zaostatak autogolom koji je postigao golman Valensije Haume Domenek, a konačan rezultat postavio je Soler, pogotkom iz jedanaesterca u 62. minutu.

Valensija ima devet pobeda, devet remija i devet poraza i sa 36 bodova zauzima deveto mesto na tabeli.

Granada je posle 12. poraza 17. na tabeli sa 25 bodova i nalazi se na tri boda od zone ispadanja.

Ranije danas Espanjol je na svom terenu pobedio Hetafe sa 2:0, a Osasuna je kao domaćin pobedila Viljareal sa 1:0.