LUDNICA NA BANOVOM BRDU: TSC osvojio bod protiv Čukaričkog golom u sedmom minutu nadoknade

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su večeras na svom terenu u Beogradu nerešeno 1:1 protiv TSC-a, u utakmici 27. kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u 57. minutu golom Marka Rakonjca, a bod gostima doneo je Martin Mirčevski golom u sedmom minutu nadoknade vremena.

Beogradska ekipa je drugu uzastopnu utakmicu završila remijem, što je njen 10. nerešeni rezultat u ligi i treća je na tabeli sa 49 bodova.

Čukarički, TSC

TSC je osam puta odigrao nerešeno u Super ligi ove sezone i sa 35 bodova zauzima šesto mesto na tabeli.

Ranije danas Radnik iz Surdulice je kao gost pobedio Proleter sa 2:0, a Radnički je u Nišu pobedio Vojvodinu sa 1:0.