ORLIĆI KONAČNO SLAVILI: Srbija savladala Makedoniju, Stevanović debitovao pobedom

KVALIFIKACIJE ZA EP

Fudbalska reprezentacija Srbije do 21 godine pobedila je večeras u Beogradu selekciju Severne Makedonije sa 2:1, u meču sedmog kola Grupe H kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2023.

Srbija je povela golom Miloša Pantovića u devetom minutu. On je iskoristio centaršut iz kornera Nikole Terzića i glavom se upisao u strelce.

Od 67. minuta gostujuća selekcija je igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Besar Iseni.

U 82. minutu Srbija je povećala rezultat golom Nemanje Jovića, a minut kasnije gol za Makedoniju je postigao Bojan Dimovski.

Na klupi reprezentacije Srbije debitovao je selektor Goran Stevanović.