REMI U PRVOM MEČU PLEJ-AUTA U SURDULICI: Radniku i Kragujevčanima po bod! U 49. minutu isključen gostujući igrač Piščević

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Radnika i Radničkog 1923 odigrali su u Surdulici nerešeno 1:1, u prvom meču plej-auta Super lige Srbije.

Poveo je Radnik u 37. minutu golom Miloša Spasića, da bi izjednačenje Radničkom 1923 doneo Miloš Brnović pogotkom u 69. minutu.

Radnički 1923 je od 49. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Nedeljko Piščević.

Radnik je na devetom mestu na tabeli sa 37 poena, dok je Radnički 1923 na 13. poziciji sa 31 bodom.

U narednom kolu, Radnik će gostovati Proleteru, a Radnički 1923 će dočekati Kolubaru.