ZMAJEVI IZULI ČARAPANE: Voždovac ubedljiv protiv Napretka za četvrto mesto na tabeli

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Voždovca pobedili su svom terenu ekipu Napretka sa 3:0, u utakmici trećeg kola plej-ofa Super lige Srbije.

Voždovac je pitanje pobednika rešio na samom početku meča pošto je u razmaku od samo sedam minuta postigao sva tri gola.

Prvo je Miloš Milović u 21. minutu pogodio mrežu gostuju glavom posle kornera, dva minuta kasnije je Aleksandar Ćirković prevario dvojicu igrača Napretka u kaznenom prostoru i pogodio za 2:0 i na kraju je u 28. minutu Miloš Pantović brz napad Voždovca pretvorio u treći gol.

Voždovac je upisao 13 pobedu u domaćem šampionatu i trenutno je četvrti na tabeli sa 47 bodova, koliko ima i niški Radnički, dok je Napredak osmi sa deset bodova manje.

Fudbaleri Voždovca će u narednom kolu gostovati TSC-u, dok će Napredak dočekati Partizan.