LUDILO U KRAGUJEVCU! LALATOVIĆ NA KOLENIMA, RADNIČKI SLAVI ISTORIJSKU POBEDU Nadrealan meč uz 15 žutih i 1 crveni karton! (VIDEO)

superliga srbije

Kakva drama u Kragujevcu

U direktnom duelu "davljenika", golovima u finišu susreta Radnički 1923 je ostvario izuzetno značajnu pobedu protiv Proletera iz Novog Sada - 2:1.

Domaćin je uz veliku podršku navijača stigao do velikog trijumfa, a trener domaćih Nenad Lalatović je u tim trenucima bio u pravoj ekstazi, završivši na kraju na kolenima!

Nenad Lalatović

Gosti su poveli preko Jovanovića u sudijskoj nadoknadi u prvpom poluvremenu, a prethodno Mirić nije iskoristio jedanaesterac za Kragujevčane.

Za razliku od Mirića, Nemanja Tomić je rutinski zatresao mrežu sa bele tačke u 86. minurtu, da bi Maksimović u 90. minutu doneo veliki preokret za ogromno slavlje navijača Radničkog.

Inače, na utakmici je viđeno nestvarnih 15 žutih kartona u jedan crveni (Ninković u 93. minutu).