REMI HRVATSKE I FRANCUSKE U SPLITU! Meč u Beču: Austrija - Danska, počeo sa sat i po zakašnjena zbog nestanka struje na stadionu!

liga nacija

Fudbaleri Hrvatske i Francuske odigrali su u Splitu nerešeno 1:1, u drugom kolu Grupe 1 Divizije A Lige nacija. Povela je Francuska golom Adriena Rabioa u 52. minutu, da bi Hrvatska izjednačila pogotkom Andreja Kramarića iz penala u 83. minutu.

Obe selekcije posle dva kola imaju po jedan bod, pošto su u prvom kolu doživele poraze, Hrvatska od Austrije na svom terenu, a Francuska od Danske kao domaćin.

U narednom kolu, Hrvatska će gostovati Danskoj, dok će Francuska gostovati Austriji.

Drugi meč Grupe 1 izmedju Austrije i Danske počeo je sa sat i po zakašnjenja zbog nestanka struje na stadionu.