MIROLJUBIVE KOMŠIJE: Remi Crne Gore i Bosne i Hercegovine, Rumunija bolja od Finske

liga nacija

Fudbaleri Crne Gore i Bosne i Hercegovine odigrali su večeras u Podgorici nerešeno 1:1, u meču četvrtog kola Grupe 3 Divizije B Lige nacija.

Povela je Bosna i Hercegovina golom Luke Menala u 62. minutu, da bi Crna Gora do izjednačenja stigla pogotkom Adama Marušića u 77. minutu.

U istoj grupi, Rumunija je na svom terenu pobedila Finsku sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola za Rumuniju bio je Nikusor Banku u 30. minutu.

Bosna i Hercegovina je prva u grupi sa pet bodova, Finska i Crna Gora su na drugom i trećem mestu sa po četiri, a Rumunija na poslednjem, četvrtom mestu sa tri poena.

U narednom kolu, Crna Gora će gostovati Rumuniji, dok će Bosna i Hercegovina dočekati Finsku.