KOMŠIJE OPRAVDALE ULOGU FAVORITA: Fudbaleri Severne Makedonije pobedili Gibraltar u Ligi nacija

liga nacija

Fudbaleri Severne Makedonije pobedili su večeras na svom terenu u Skoplju Gibraltar sa 4:0, u utakmici četvrtog kola Grupe 4 Lige nacija C.

Domaći su poveli pogotkom Enisa Bardija u četvrtom minutu, a prednost je udvostručio igrač Gibraltara Grejem Torilja autogolom u 14. minutu. Treći gol postigao je Bojan Miovski u 16. minutu, a konačan rezultat postavio je Darko Čurlinov golom u 31. minutu.

U drugoj utakmici u toj grupi Gruzija je u Tbilisiju odigrala nerešeno 0:0 protiv Bugarske.

Gruzija je prva na tabeli sa 10 bodova, a na drugom mestu Severna Makedonija ima sedam. Bugarska je treća sa tri boda, a Gibraltar na poslednjem mestu ima jedan bod.